Oana Chira

Coordonator Junior TV Talent

“Fă-o cu pasiune sau nu o face deloc!”
Este motto-ul după care Oana se ghidează atunci când vine vorba despre orice tip de proiect destinat copiilor. Cu o experienta de aproape 6 ani în lucrul cu copiii, este cunoscuta atat de părinți cât și de copii, drept “Oana cea grijulie”.
Răbdarea, energia și zambetul de pe buze, o transformă pe Oana în prietena celor mici. A lucrat la o școala de televiziune unde a descoperit tainele televiziunii, pentru ca mai apoi să pună în aplicare abilitățile dobândite, în domeniul producției publicitare dar și în producția de televiziune unde a fost producătoarea emisiunii de copii– Junior Tv Talent News.
Tabăra de televiziune, radio și film pentru copii cu varste cuprinse intre 6 si 14 ani, este proiectul său de SUFLET, proiect pe care l-a coordonat, organizat dar și implementat în anumite instituții.
În prezent, începe un nou capitol cu forțe proaspete și dorință de mai mult și mai bine în echipa Școlii de Televiziune Junior Tv Talent care are ca scop – Performanța.

Oana Chira

Coordonator Junior TV Talent

“Fă-o cu pasiune sau nu o face deloc!”