Aneta Sîngeorzan – Moderator B1TV – Trainer de prezentare știri

La Școala de Televiziune Jumior TV Talent Aneta îi va iniția pe cei mici în  tehnicile prezentării de știri si talk-show.
Aneta este prezentator de știri și talk-show la televiziunea B1 TV. Aneta Sîngeorzan a fost recent premiată pentru a doua oară, la Gala Femeilor de Succes. În trecut a fost reporter la Realitatea TV iar apoi prezentator la “Dimineața de știri” tot la acelasi post de televiziune. „Succesul, din punctul meu de vedere înseamnă, devotament, seriozitate, pasiune pentru ceea ce faci, muncă multă, după cum spuneam, și ambiție. Dacă bifezi toți acești factori, nu ai cum să nu ajungi la succesul cu care, cred eu, fiecare dintre noi am dori să ne identificăm măcar o dată în viață”, consideră Aneta Sîngeorzan.